یکشنبه, 5 خرداد 1398
 |  Color  |  + . -
ADA
_HB_MODAL_CLOSE
_HB_MODAL_CLOSE
شعار سال 97
سر ریز سد گاوشان
سد سلیمانشاه
آب نیست
شهادت حضرت علی (ع)
ماه رمضان
رمضان1
سد زاگرس
سد گیلانغرب
در بازدید نیمروز سوم‌خرداد استاندار کرمانشاه و هیئت همراه از پروژه آبشوران:
 تسریع در اجرای طرح ضربتی ترانشه باز آبشوران در مرکز شهر کرمانشاه در دستور کار قرار گرفت
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه مهندس بازوند استاندار کرمانشاه به همراه معاون عمرانی استانداری, مدیرعامل شرکت, مدیر کل دفتر فنی, فرماندار کرمانشاه, مجری پروژه آبشوران و جمعی از مدیران شهر کرمانشاه از رودخانه آبشوران در مرکز شهر کرمانشاه بازدید به عمل آوردند. این بازدید که در نیمروز سوم خردادماه و در یک روز تعطیل کاری صورت گرفت بازوند استاندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت ساماندهی رودخانه آبشوران و آبشستگی دیواره آن در سیلاب فروردین‌ماه, بر سرعت بخشیدن به ساماندهی ضربتی این طرح تاکید نمود.
أكثر...
 

با تقدیر نامه ای از طرف استاندار کرمانشاه و نماینده و بازرس ویژه استاندار در امور اجرایی:
 لوح سپاس استاندار کرمانشاه به مدافع حرم شرکت آب منطقه ای کرمانشاه اهدا گردید
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه تقدیر نامه ای از طرف استاندار کرمانشاه و نماینده و بازرس ویژه وی در امور اجرایی به آقای مسعود اجاقی مدافع حرم شرکت آب منطقه ای کرمانشاه اهداء گردید.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه بازنگری سیستم مدیریت کیفیت عنوان داشت:
 کنترل همه جانبه همه فعالیتها یک اضطرار است
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه ای که با حضور مدیرعامل, معاونین و همه روسای گروه ها و کارشناسان ایزو برگزار گردید مدیرعامل با تأکید بر اهمیت فعالیت‌های سیستم مدیریت کیفیت, کنترل همه جانبه فعالیت‌ها را یک اضطرار خواند و بر لزوم هماهنگی های هر چه بیشتر تاکید نمود.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه:
 پیشبرد برنامه عملیاتی سازگاری با کم آبی نیازمند پایش دقیق اطلاعات منابع و مصارف آب است
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه که با حضور مدیرعامل, مشاور مدیرعامل, معاون حفاظت و بهره‌برداری و گروه‌های احیا و تعادل بخشی, تحقیقات کاربردی و جمعی از همکاران مرتبط برگزار شد بر پیشبرد برنامه های عملیاتی سازگاری با کم آبی تأکید گردید. در این جلسه درویشی با اشاره به اهمیت سازگاری با کم آبی, پایش دقیق اطلاعات منابع و مصارف آب را پشتیبان عملیاتی شدن برنامه‌های سازگاری با کم آبی و هرگونه مدیریت انطباقی در بخش آب دانست. وی با اشاره به اینکه بعد از سالیان متمادی مدیریت در بخش آب, هنوز بانک اطلاعاتی جامعی که بتواند با هماهنگی همه بخش‌ها و گرو داران وضعیت دقیق منابع و مصارف آب را ارائه دهد در دسترس نیست بر تدوین بانک داده ای منسجم, دقیق و به روز از منابع و مصارف آب تاکید نمود.
أكثر...
 

 از فعالیت های فرهنگی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در سال 97 تقدیر شد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه : دفاتر شورای فرهنگی شرکتهای آب منطقه ای سراسر کشور هر ساله مورد ارزیابی قرار میگیرند...
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه کمیته تحقیقات شرکت عنوان داشت:
 منابع کارست استان کرمانشاه ذخایر ارزشمندی است که باید برای شناخت و حفاظت از آن تلاش کرد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل و اعضای کمیته تحقیقات شرکت برگزار گردید...
أكثر...
 

با حضور مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در دبستان مهر آذین:
 مسابقه نقاشی با موضوع آب ومصرف بهینه برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه با حضور مدیر روابط عمومی شرکت در مدرسه ابتدایی دخترانه مهر آذین شهر کرمانشاه, مسابقه نقاشی با موضوع آب و با تاکید بر آب مصرف بهینه گردید. در این مسابقه که ۳۳ نفر از دانش آموزان این دبستان شرکت داشتند در پایان به همه دانش‌آموزان گواهی و لوح شرکت در مسابقه, ۱۰ نفر تندیس نقاشی برتر و به هفت نفر نیز جایزه ویژه مسابقه اهدا گردید.
أكثر...
 

مهوش مظفری مجری سد مخزنی و شبکه آبیاری تنگ حمام در مصاحبه اختصاصی ابراز داشت:
 جامعه پذیرش واگذاری و تصدی امور پرمشغله مانند مشاغل مهندسی به بانوان را تسهیل کرده است
مهوش مظفری متولد سال 1349 در شهر کرمانشاه است. وی لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه تبریز و فوق لیسانس سازه از دانشگاه آزاد تهران را درکارنامه تحصیلی خود دارد. مظفری فعالیت حرفه ای خود را در شرکت آب منطقه ای غرب سابق و در امور آب استان کرمانشاه و با نظارت بر بند و کانال میرطاهر آغاز نمود و از بدو استخدام تا کنون مجری طرح های متعددی از جمله آبرسانی به شهرهای مختلف شامل خطوط انتقال آب و ایستگاههای پمپاژ، تصفیه خانه های آب شرب، ساماندهی رودخانه ها و مجری سد مخزنی و کانالهای آبیاری و زهکشی و سد لاستیکی قره سو و همچنین طرحهای مطالعاتی در شرکت آب منطقه ای استان کرمانشاه بوده است. ایشان به عنوان مجری طرح در قامت توانای یک مهندس، ضمن رعایت اصول مهندسی و اعتقاد به باورهای حرفه ای طی سالیان متمادی توانسته است منشاء خدمات بسیاری باشد . مهوش مظفری هم اکنون مجری سد مخزنی و شبکه آبیاری تنگ حمام و ساماندهی رودخانه قره سو است.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه کمیسیون توسعه مدیریت و تحول اداری:
 اعتقاد به تحول اداری باید برای خدمت رسانی بیشتر سرلوحه کار قرار گیرد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه کمیسیون توسعه مدیریت و تحول اداری که با حضور مدیرعامل, معاونین شرکت و مدیر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت شرکت برگزار گردید درویشی با اشاره به اهمیت تحول اداری بر لزوم اعتقاد و اعتماد به برنامه های تحول اداری برای خدمت رسانی بیشتر و رضایت مشتریان تاکید نمود. وی اعتقاد به تحول اداری را عاملی برای کسب مطلوب در برنامه‌های مدیریتی شرکت دانست و خاطرنشان ساخت باید این اعتقاد سرلوحه کار برای خدمت رسانی بیشتر باشد
أكثر...
 

 انتصاب سرپرست مدیریت هیئت مدیره و مدیرعامل در شرکت آب منطقه ای کرمانشاه
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه طی حکمی که از سوی بهرام درویشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه صادر شد مهدی عباسی به عنوان سرپرست مدیریت هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تعیین و منصوب گردید.
أكثر...
 

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای در روز روابط عمومی :
 ارتباطات” صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق، علم و هنر است
بهرام درویشی مدیر عامل شرکت در روز ارتباطات و روابط عمومی و به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی گفت : فرصت را مغتنم شمرده، این روز را گرامی داشته و به تمامی فعالان این عرصه تبریک عرض مینماییم.
أكثر...
 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در شورای هماهنگی پدافند غیرعامل استان اظهار داشت:
 اقدامات و حضور فعالانه و شبانه‌روزی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در مدیریت سیلاب قابل تقدیر است.
معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در جلسه شورای هماهنگی پدافند غیرعامل استان حضور میدانی مدیریت استان و همراهی مردم را عاملی برای کنترل بحران سیل فروردین ماه سال جاری نیز کرد و اذعان داشت در صورت نبود اقدامات پیشگیرانه, خسارت‌های بزرگی به استان تحمیل می‌شد.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه بررسی طرح های آبرسانی:
 مردم را به حداقل آب شرب عادت ندهیم باید شرایط اضطرار و توسعه شهری را در برنامه های آبرسانی لحاظ کرد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه ای که با حضور مدیرعامل, معاون طرح و توسعه, مدیریت دفتر حراست, مدیر امور آب شهرستان کرمانشاه و جمعی از مدیران و مجریان طرح‌های آبرسانی در شرکت برگزار شد درویشی بر لزوم ساماندهی طرح های آبرسانی و تکمیل وظایف سازه ای شرکت در قبال مخازن آب شرب شهری تاکید نمود. درویشی با اشاره به فعالیت‌های خوب انجام شده و برنامه‌های میان مدت و دراز مدت برای تامین آب شرب شهرهای استان و شهر کرمانشاه بر لزوم تسریع در ساماندهی طرح‌های آبرسانی تاکید و خواستار ارائه گزارشی جامع از روند اجرای طرح ها و احصای این مشکلات توسط معاونت طرح و توسعه و مجریان طرح‌های مرتبط با آب رسانی گردید.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه کمیته راهبردی احیا و تعادل بخشی شرکت :
 تغییر هزینه دارد و مسئولیت پذیری مستلزم پذیرش هزینه و قبول مشکلات است
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه ای که با حضور مدیرعامل, معاون حفاظت و بهره برداری, مشاور مدیرعامل و رئیس گروه احیا و تعادل بخشی, معاون برنامه ریزی و مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب و جمعی از کارشناسان و روسای گروه های مرتبط برگزار شد مدیرعامل بر لزوم تغییر در برخی از روندهای کاری شرکت و لزوم پیگیری کارها تا رسیدن به سرانجام تاکید نمود.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در سومین نشست عمومی شرکت:
 امانتداری وظیفه سنگینی است و همه باید حافظ منافع وزارت نیرو باشیم
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه سومین جلسه هم اندیشی شرکت که با حضور مدیرعامل, معاونین, مدیران ارشد و میانی و روسای گروه ها و همکاران بخش های مختلف شرکت در سالن آمفی تئاتر برگزار شد مدیر عامل بر امانتداری و حفاظت از منابع و منافع وزارت نیرو به عنوان سرمایه ای که باید حامی و منادی توسعه باشد تاکید کرد.
أكثر...
 

رئیس دادگستری شهرستان کرمانشاه در شرکت آب منطقه ای کرمانشاه:
 سیلاب تفهیم کار را آسان کرد، نوسازی در مناطق پرخطر نباید انجام گیرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل شرکت، رئیس دادگستری شهرستان کرمانشاه، شوهانی مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب روستایی، داوودی معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهری، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک استان، معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مشاور و مدیران شرکت آب منطقه ای کرمانشاه و نمایندگان سایر دستگاههای اجرایی برگزار شد بر تعیین تکلیف مستحدثات در حریم و بستر رودخانه ها تاکید گردید.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه:
 برای مقابله با مخاطرات جوی و حفاظت از حریم و بستر سواحل رودخانه ها به رویکردهای نو و عملیاتی تر نیاز است
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل شرکت، رئیس دادگستری شهرستان کرمانشاه، شوهانی مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب روستایی، داوودی معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهری، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک استان، معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مشاور و مدیران شرکت آب منطقه ای کرمانشاه و نمایندگان سایر دستگاههای اجرایی برگزار شد بر اتخاذ رویکردهای نو و عملیاتی تر برای مواجه با سیلاب و حفاظت از حریم و بستر رودخانه ها تاکید گردید.
أكثر...
 

 پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در متن این پیام آمده است:
أكثر...
 

 موفقیت علمی همکار شرکت و درج عنوان شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در یکی از ممتازترین ژورنالهای علمی جهان
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه مشارکت کمال طاهری رئیس گروه تحقیقات کاربردی شرکت در مقاله ای مشترک با زبده ترین محققان و در قالب گروهی 121 نفره از متخصصین ژنتیک، باستان شناسان و زیست شناسان تکاملی از 85 موسسه علمی-پژوهشی جهان منجر به درج عنوان Affiliation وی تحت نام شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در یکی از ممتازترین مجلات علمی جهان شد.
أكثر...
 

 جلسه آموزشی بروز رسانی استانداردهای مدیریتی ایزو2015
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه: جلسه آموزشی بروز رسانی استانداردهای مدیریتی ایزو2015با حوزه معاونت طرح و توسعه در شرکت برگزار گردید.
أكثر...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 22 » صفحه: