چهارشنبه, 29 اسفند 1397
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای در آخرین نشست با معاونین، مدیران و روسای گروههای مختلف شرکت عنوان داشت:
 تصمیم گیری به موقع، نظم و انضباط در همه حوزه ها لازمه کار در سال آتی است
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در آخرین نشست با معاونین و مدیران شرکت که با حضور مدیر عامل شرکت، معاونین، مدیران و روسای گروههای مختلف برگزار گردید، بر تلاش و همگرایی بیشتر برای تصمیم گیری به موقع و به هنگام تاکید نمود.
أكثر...
 

در مذاکرات مقدماتی با گروه تحقیقاتی مشترک پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و مرکز ملی پژوهشهای علمی فرانسه CNRS عنوان شد:
 تالاب هشیلان می‌تواند به عنوان یک مدل در دنیا معرفی شود
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در نشستی که با هدف بررسی تغییرات اکولوژی و پالئوهیدرولوژی و برهم کنش انسان-تالاب در شرکت آب منطقه ای کرمانشاه و با حضور مدیرعامل شرکت، رئیس گروه تحقیقات کاربردی، دکتر مرتضی جمالی پژوهشگر مرکز CNRS، دکتر فریدون بیگلری معاون فرهنگی موزه ملی ایران و دکتر بیژندی نماینده یونیدو در استان برگزار گردید همکاری‌های مشترک برای شناخت و انجام مطالعات تفصیلی تالاب‌های استان و به ویژه تالاب هشیلان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در نشست عمومی و با حضور جمع کثیری از همکاران عنوان داشت:
 سال آینده سال تبلور شایستگی ها و همگرایی برای تعالی سازمانی است
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه مدیرعامل شرکت در نشست عمومی با تقدیر از همه همکاران در فصل کاری گذشته و اذعان به اقدامات خوب و بالنده ای که در این دوران حادث شده است, هرگونه پیشرفت و توسعه را مرهون تلاش و همگرایی همکاران دانست و بر موفقیت و مجاهدت بیش از پیش تاکید کرد.
أكثر...
 

 آخرین مراسم زیارت عاشورای سالجاری شرکت با شکوه هرچه بیشتر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه آخرین مراسم زیارت عاشورای شرکت با شکوه هرچه بیشتر در آخرین پنجشنبه سال در نمازخانه شرکت برگزار گردید. در این مراسم پرفیض که حدود دو دهه هر پنجشنبه صبح در محل نمازخانه شرکت برای ادای احترام به سالار و سرور شهیدان برگزار می‌ گردد جمع کثیری از همکاران حضور یافتند.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه:
 نتایج طرح های تحقیقاتی باید به کار برد برسند
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه کمیته تحقیقات که با حضور مدیرعامل, معاونین و اعضای کمیته تحقیقات برگزار گردید بر به کار برد رسیدن طرح‌های تحقیقاتی تأکید گردید. درویشی مدیر عامل شرکت با اشاره به اهمیت تحقیقات کاربردی در تبیین رسالت های سازمانی و پاسخ به برخی از مسائل بغرنج که نمی‌توان با روش های جاری آن را حل کرد; اهمیت به تحقیقات را جزو برنامه‌های خود دانست و بر ارتقاء جایگاه تحقیقات در شرکت تأکید نمود. مدیرعامل شرکت با اشاره به لزوم استفاده از نتایج طرح های تحقیقاتی در فعالیت‌های شرکت, پویایی کمیته تحقیقات را امری انکار ناپذیر دانست و بر همکاری همه بخش‌ها با گروه تحقیقات کاربردی توام با مشارکت فعالانه همکاران جوان, محقق و نخبه در این بخش تاکید داشت.
أكثر...
 

با حضور مدیرعامل معاونین و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه کرمانشاه به مناسبت روز شهید:
 ۲۰۰ اصله نهال در محوطه شرکت آب منطقه ای کرمانشاه غرس گردید
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در مراسمی با حضور مدیرعامل معاونین و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای کرمانشاه به مناسبت روز شهید ۲۰۰ اصله نهال در محوطه شرکت آب منطقه ای کرمانشاه غرس گردید.
أكثر...
 

 شرکت آب منطقه ای کرمانشاه حامی سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی مناطق نیمه خشک شد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه طی نامه ای از سوی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه مراتب حمایت مالی و معنوی شرکت از برگزاری سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی مناطق نیمه خشک به دبیر علمی کنفرانس اعلام گردید. این کنفرانس در اردیبهشت ماه سال ۹۸ به میزبانی جهاد دانشگاهی استان کردستان و در شهر سنندج برگزار می گردد.
أكثر...
 

طی حکمی از طرف مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه:
 کمال طاهری نماینده گنجینه ملی آب در استان شد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه طی حکمی از طرف مدیرعامل شرکت کمال طاهری نماینده گنجینه ملی آب در استان شد.
أكثر...
 

در دومین نشست کارگروه گردشگری در سدها و مخازن مطرح شد
 توسعه گردشگری با رعایت حریم کمی و کیفی منابع آب زیر ساخت توسعه پایدار است
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در دومین جلسه کارگروه گردشگری در سدها و مخازن که در محل دفتر معاونت برنامه‌ریزی شرکت برگزار کردید وحید مومنه معاون برنامه‌ریزی با اشاره به اهمیت طرح های توسعه گردشگری در مخازن سدها بر رعایت دستورالعمل ها و شیوه نامه های بالادستی تاکید و رعایت حریم کمی و کیفی را عاملی برای توسعه پایدار در منابع آب دانست. مومنه با اشاره به اهمیت حفاظت کیفی از منابع آب, توسعه گردشگری را منوط به رعایت قوانین موضوعه و به ویژه حفظ شرایط طبیعی محیط زیست و کیفیت آن دانست.
أكثر...
 

 طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه علی رضایی سرپرست دفتر قراردادها شد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت علی رضایی سرپرست دفتر قراردادها شد
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در راستای تقویت توانمندی های فنی مهندسی استان عنوان کرد:
 گردهمایی جامعه مهندسین مشاور و پیمانکاران بومی بخش آب استان برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در نشستی که با حضور رئیس انجمن شرکتهای ساختمانی و تاسیساتی استان کرمانشاه و جمعی از همراهان در محل شرکت برگزار گردید بر تقویت بنیه فنی- مهندسی و ایجاد ظرفیت‌های برابر برای واگذاری خدمات پیمانکاری تاکید کرد.
أكثر...
 

 6 حلقه چاه غیرمجاز در حاشیه روستای غیاث آباد در شهرستان سنقر و کلیایی مسدود شد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه تعداد 6 حلقه چاه غیرمجاز در حاشیه روستای غیاث آباد شهرستان سنقر و کلیایی پرشد.
أكثر...
 

مدیرعامل در آیین تودیع و معارفه معاون حفاظت و بهره برداری شرکت تاکید کرد:
 استفاده از همه ظرفیتهای منابع انسانی با رویکرد هم افزایی و حرکت رو به جلو، ضامن آینده روشن و متعالی است
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای در جلسه ای که حضور با مدیرعامل، معاونین شرکت، مدیران ارشد و جمعی از همکاران شرکت برگزار شد از زحمات چندساله مهندس محمودرضا شهلایی در کسوت معاون حفاظت و بهره برداری شرکت تقدیر و طی احکامی علی مرادی به عنوان معاون حفاظت و بهره برداری و محمودرضا شهلایی به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب شد.
أكثر...
 

استاندار کرمانشاه در بازدید از سد هواسان :
 بر رفع مشکلات اعتباری سد هواسان تاکید کرد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه استاندار کرمانشاه، مدیرعامل شرکت، تجری نماینده مردم شریف شهرستانهای سرپل ذهاب گیلانغرب و قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان ازگله، به همراه جمعی از کارشناسان شرکت از سد هواسان بازدید نمودند.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در بازدید از سد زمکان عنوان نمود:
 طرح سد مخزنی زمکان و شبکه آبیاری و زهکشی آن عامل توسعه و اشتغال است
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه مدیرعامل، معاون طرح و توسعه، مدیر مالی و ذیحسابی از مجموعه سد و شبکه آبیاری و زهکشی زمکان بازدید نمودند درویشی مدیر عامل شرکت هدف این طرح را تامین آب پایدار برای نیاز کشاورزی منطقه دانست
أكثر...
 

 در سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) از بانوان شاغل در شرکت تقدیر گردید
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه ، در سالروز میلاد با سعادت بانوی مهربانی ها حضرت فاطمه زهرا ( س )، طی نشستی از بانوان همکار شاغل تقدیر بعمل آمد.
أكثر...
 

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای در فرخنده میلاد حضرت فاطمه زهرا ( س ) و همایش پیاده روی برگزار شده در این روز مبارک عنوان کرد :
 زیباترین کلمه برلب های بشریت کلمه«مادر» وزیبا ترین آوا، آوای«یا فاطمه زهرا ( س ) » است. این کلمه آکنده از عشق و امید است
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه ، در همایش پیاده روی همکاران شاغل در شرکت که مصادف با این روز خجسته برگزار گردید.
أكثر...
 

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در نشست با دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه :
 حضور شما در شهرداری کرمانشاه فصل مشترکی برای همکاری ایجاد خواهد کرد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه ای که با حضور مدیر عامل ؛ معاونین حفاظت و بهره برداری ؛ منابع انسانی مالی و پشتیبانی شرکت ، دکتر طلوعی ، شهردار کرمانشاه ؛ دکتر داوودی ، معاون آبفای شهر کرمانشاه و جمعی از کارشناسان آب منطقه ای ؛ آبفای شهری و شهرداری برگزار شد بر همکاری مشترک جهت رفع مشکلات رودخانه های حوزه درون شهری تاکید گردید.
أكثر...
 

درجلسه مشترک فرماندار شهرستان سنقر و مدیرعامل شزکت آب منطقه ای کرمانشاه مطرح شد:
 برخورد با چاههای غیرمجاز و تامین آب پایدار خواست کشاورزان و مردم شهرستان سنقر است
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در جلسه ای که با حضور فرماندار شهرستان سنقر، بخشدار مرکزیٰ بخشدار کلیایی و شهردار سطر برگزار شد مباحث مختلف تامین آب مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
أكثر...
 

درویشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه طی پیامی با بزرگداشت روز مهندس عنوان کرد:
 ابزار پیشرفت مهندسان امروز, اخلاق حرفه ای, دانش به روز و صیانت از منابع است
به گزارش روابط عمومی شرکت درویشی طی پیامی روز مهندس را به همه همکاران شرکت تبریک گفت. درویشی با اشاره به اهمیت دانش فنی مهندسی در ایجاد تاسیسات زیربنایی و پیشرفت پروژه ها, مهندس را فردی خلاق, کاربلد و با انضباط مهندسی دانست که می تواند با تکیه بر اخلاق حرفه ای خود را به دانش روز تجهیز کرده و از منابع در اختیار برای ایجاد مولود مهندسی صیانت می کند.
أكثر...
 

 
« 1 2 3 4 ... 5 18 » صفحه: